jobik cz

JOBIKCZ

Specialista prodeje Smartphonů

Práce kategorie: prodejce
Pracovní poměr: Hlavní pracovní poměr
Lokalita: Praha

Místo práce: OC Černý most

Specialista prodeje Smartphonů – nástupní mzda 38 000 Kč

Pro společnost, která provozuje více jak 100 obchodů po Evropě a nově vstupuje na český trh hledáme člověka, který zajistí prodej široké škály nových i repasovaných multimediálních produktů (smartphony, PC, tablety, TV, příslušenství atd.) a služeb (věrnostní program, pronájem multimediálního a lifestylového vybavení, tvorba webových stránek, pojištění multimédií.

Co Vás čeká:

  • Přivítat zákazníky na naší prodejně, představit jim náš koncept a pomoci jim s jejich potřebami
  • Aktivní prodej produktů a možnost být součástí týmu
  • Informování zákazníků o našich multimediálních produktech, telefonech, připojených objektech a dalších službách
  • Péče o prodejnu a produkty
  • Reprezentace naší značky
  • Výpomoc s reklamacemi
  • Administrativa spojená s obchodem

Obecně by měl být výsledkem Vaší práce spokojený zákazník, který si odnáší minimálně jeden z našich produktů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • Rád komunikuješ s lidmi a máš zkušenosti s prodejem
  • Velkou výhodou je záliba v moderních technologiích, multimediálních zařízeních apod.
  • Máš chuť se zlepšovat a posouvat výš a baví tě výzvy

Nehledáme jen prodavače, ale i osobnost, která se nebojí oslovit zákazníka.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Základní nástupní mzdu 37000 Kč
  • Zákonné příplatky cca 1000 Kč
  • Bonusy dle produktivity – neomezené – reálně možné i 25000 Kč/měsíc
  • Stravenky – paušál 100 Kč/den (čistého)

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat.

info@jobikcz.cz

Vyplňte žádost

Allowed Type(s): .pdf, .doc, .docx